hmm.


każdy wyjazd niesie za sobą jakąś naukę.


dzięki wypadowi do GDA udało się nareszcie rozszyfrować skrót SSG, przez niektórych do tej pory rozwijany jako Smoke Story Group. w jakże wielkim byli błędzie! wyjaśniamy:
SSG to nic innego, jak: Sand Switch Art of Pop Fanclub of Madonna Gdańsk 15 sierpnia 2000&9 and you so 2000&late!


oprócz tego Fishmac zaskoczył wszystkich i w ciągu jednego dnia postarzał się o rok. chodzą słuchy, że to z powodu jego urodzin, ale plotkom wierzyć nie należy.


what's more?
impreza dobrze zorganizowana i z klimatem, chłopcy pokazali klasę, Czarna wraca do formy pokonując zgrabnie C-boxa, który niestety nie wytrzymał ataku sabotażysty z Wrocławia :) . pogoda nie powaliła na kolana, ale może to lepiej, biorąc pod uwagę frekwencję na plaży w niedzielę, która, na złość nam, wyjeżdżającym, okazała się dniem bezchmurnym (niedziela, nie plaża :) ).


sobotni after bardzo udany, chociaż brutalnie uświadomiono nam, że nie jesteśmy 'piękni, młodzi i bogaci' (NIE IDŹ TU ZA ŻADNE SKARBY!) ! 'bas z głośników wiał po nogach niczym morska bryza' ! :] ah, byłabym zapomniała! policz do 4 i odpal piosenkę wieczoru :  :D


trasa GDA-WW nie obfitowała w aż takie niespodzianki, jak droga do GDA (jeśli komuś jeszcze tego nie mówiłam, to w piątek wieczorem płynęliśmy promem :P ). fakt, zaskoczył nas jeden drobiazg: tuż przed WW w magiczny sposób znaleźliśmy się po drugiej stronie Wisły, nie przekraczając jej! :D pomijając ten magiczny transfer, trasę alternatywną mamy opracowaną na 5+ (choć Marciniak twierdzi, że jestem beznadziejnym pilotem). trasa alternatywna, tj. 90km autostrady + praktycznie brak korków na pozostałym odcinku  - wolę nie myśleć, co działo się równolegle na siódemce!


zdjęcia będą, jak je ogarnę, czyli pewno za milion lat. na początek uśmiechnięty Radek i pierwsza złożona sekwa z Bastą w roli głównej (HQ TUTAJ)
- mimo że dużo jej brakuje do doskonałości, a zdjęcia nie były robione ze statywu, to i tak jestem dumna ;]


pozdro szejset dla wszystkich, dzięki za kolejny udany weekend!Name:

Komentarze:

20.08.2009, 15:21 :: 83.7.98.141
sidzej
sie jaram sie:)

19.08.2009, 15:30 :: 83.16.247.202
czarnamaupa.ownlog.com
yo bebe :) tak btw to był bs lipslide na c-boxie :P więc mega wracam do formy.. czy nie? :)

18.08.2009, 22:21 :: 83.24.5.233
bebe
kochana moja! :) maila właśnie Ci wysłałam. wino konieczne!

18.08.2009, 22:02 :: 89.75.91.2
andrastea
:) tak ta piosenka to przebój.mam wspomnienia z panem krawat i z nią...:)
konieczne wino po mojej poprawce w warszawie:)